ASTRÁLNÍ POUŤ

Osud vesmíru je v našich rukou

Od rána jsme cítili napětí. Něco se chystá! Všichni tak nějak tušíme, že dnes to přijde, kdy to vypukne, nevíme. Odpoledne nás Aštarova posádka svolala a sdělila nám, že zachytili z planety Země signál s velkým objemem dat. Nevěděli jsme co máme čekat, avšak když jsem uviděla Vás, moji rodinu, jak nám přejete jen to dobré a posíláte nám pozdravy ze Země, ukápla slzička. Videopozdrav jsem nedostala jen já, ale všichni a žádné oko nezůstalo suché. Díky Vaší podpoře jsme cítili, že tento úkol zvládneme.

Nejprve jsme se posilnili večeří, po které nás svolal Aštar s posádkou. Aštar poprvé promluvil naší řečí. Asi už jde z tlustých do tenkejch. Impérium už je prý na Zemi, a tudíž tam musíme urychleně přicestovat. Naneštěstí pilot cestou zabloudil a proletěli jsme časovou smyčkou. To mělo za následek, že i když jsme na poražení Impéria měli pouhých dvacet minut, po neúspěšném pokusu jsme souboj mohli (i s nabitými vědomostmi) zopakovat. Nakonec jsme do mateřské lodi Impéria vložili 36 protonových bomb a za pomoci Kostky a síly našeho Snění jsme Impérium porazili. Snili jsme o Vás, naší rodině, lásce, přátelích šťastných vzpomínkách,... prostě o tom, co Impérium nezná a nikdy nemohlo poznat.

Dnešní den 11. července bude znám jako Den, kdy 120 dětí na Letním dětském táboře Svojanov zachránilo nejen Zemi, ale celý vesmír.